CO MŮŽETE ZÍSKAT / CENÍK

pribehy_cenik                                          cenik_reference_final

 Osobní konzultace_bannerKonzultace s klientem (60 min) v oblasti: zdravé hubnutí, podpora vitality, sportovní výživa, výživa dětí. Konzultace mohou probíhat u Vás doma, v kanceláři nebo i po celé Praze.  On-line_ceníkProgram se zaměřuje na oblast hubnutí a podporu vitality pomocí stravy v ON-LINE podobě. Konzultace a komunikace po telefonu, mailu, skypu nebo pomocí virtuální pracovny. Vhodné pro klienty mimo Prahu nebo i mimo území ČR.  Nákup potravin_ceníkAsistovaný nákup v supermarketu s     výukou problematiky etiket potravin (60 min). Asistovaný nákup v obchodu zdravé výživy (60 min). Lokalita – celá Praha.

Více informací_banner_ceník
Objednat_banner_ceník

 Více informací_banner_ceníkObjednat_banner_ceník

Více informací_banner_ceník
Objednat_banner_ceník

 

 Zdravé hubnutí_startVytvoření výživového plánu včetně jídelníčku a programu na podporu vitality. 4 konzultace (4x 30 min). Asistovaný nákup v supermarketu. Katalogy doporučených potravin a recepty. Nauka o etiketách potravin. Délka programu 1 měsíc.

 Program Vital_ceníkProgram určený na podporu vitality a energie. Jídelníčky, recepty, nauka o potravinách, katalogy potravin, návštěva supermarketu i obchodu zdravé výživy. 6 hod konzultací (mohou být každý den i po telefonu, skypu, mailu).           Délka programu 3 měsíce.

emocni-hubnuti_cenik_skaba_rijen2016

Program obsahuje práci 2 specialistů. Martin (strava, pohyb) a Hanka (mysl). Unikátní program na podporu hubnutí pomocí psychiky, jídelníčky, recepty, katalogy potravin, návštěva obchodu, nauka o etikách potravin, tipy na podporu vitality. Délka programu 3 měsíce.

Více informací_banner_ceníkObjednat_E

 Více informací_banner_ceníkObjednat_D  Více informací_banner_ceníkObjednat_B

                     

 Cenik-zdrave-hubnuti_skaba_ceníkVytvoření výživového plánu včetně jídelníčku a programu na podporu vitality. 12 konzultací (12x 60 min). Asistovaný nákup v supermarketu. Katalogy doporučených potravin a recepty. Nauka o etiketách potravin. Délka programu 3 měsíce.

 

Více informací_banner_ceníkObjednat_E

Objednávkový formulář

Objednat tyto služby můžete přes tento formulář, na e-mailu info@skaba.cz nebo na tel. 724 332 548

[si-contact-form form=’1′]

2,894 total views, 4 views today

Komentáře