Doba 21. století = doba plná jedů

 

Naše tělo se už od narození potýká s přílivem mnoha a mnoha látek, které se usazují v našich orgánech a tkáních. Dostávají se do našich těl hlavně díky vzduchu, jídlu a vodě. Ač to pro mnoho z nás může znít dost negativně, dnešní doba je plná skrytých jedů, které naše tělo zaplavují toxickými látkami. Jsou nejenom v naší stravě, ale i ve vodě, kterou pijeme. Dnes je prokázáno, že za mnoha chorobami stojí právě skutečnost, že tělo je zaplavováno přívalem toxických látek, které se zde kumulují. Dále se do těla dostávají různí paraziti, viry a bakterie, které náš organismus zatěžují a ničí.

 

Co si představit pod pojmem detoxikace těla?

Detoxikace je souhrn postupů, jak naše tělo zbavit parazitů, virů, bakterií, plísní a toxických látek. Naši předci byli v tomto ohledu velmi chytří a předávali si z generace na generaci různé techniky, užívání bylinek, různé druhy půstů a také úpravy stravy s jedním cílem – pomoci tělu zbavit se škodlivin. Díky tomu, že během léčby jsem se na vlastní kůži setkal s mnoha technikami a přístupy k detoxikaci těla, předávám tyto znalosti dále a pomáhám lidem být zdravější. I některé moderní přístupy jsou vhodné a šetrné k očistění těla. Kombinace moderní vědy se starými „věděními“ je úžasná a skvěle fungující.

 

Proč se zajímat o detoxikaci těla?

Zajímal vás někdy pohled na fakt, proč se něco rozebírá v médiích? Mnohdy je to propojeno s určitým finančním obnosem. Ale pokud to zrovna není o mnoha penězích nebo by to naopak mohlo zapříčinit odliv peněz z určitého sektoru, málokdy se to uveřejňuje.

 

Vše je o tom, zda chcete hledat příčinu choroby nebo chcete jen potlačovat její příznaky. Nejsem zde proto, abych posuzoval dnešní svět. Jsem velmi vděčný, že jsem se mohl uzdravit díky starým osvědčeným technikám, které fungovaly již před mnoha staletími. Bohužel na mnoho z nich se během začátku 20. století díky rozvoji průmyslu, farmacie, potravinářství, lékařství a techniky zapomnělo.

 

Ale proč to naši předci dělali, že pravidelně každý rok svá těla zbavovali parazitů, plísní a toxických látek?

Asi na tom něco bude, když se to dělalo dříve a nebylo vše tak propojené finančně jako dnes. Jen vy sami se můžete rozhodnout, zda budete věřit a spoléhat se na dnešní „fakta 21. století“ nebo začleníte detoxikaci těla do svého života.

 

Jak detoxikace probíhá?

S přihlédnutím na váš zdravotní stav se sestaví seznam činností a technik pro vyčištění vašeho těla. Vychází se z detekování toxických látek ve vašem těle. Mezi techniky detoxikace patří užívání bylinek, cviky a speciální programy na „ničení“ parazitů.

 

Naše těla jsou dokonalá. Když je vyčistíme, fungují skvěle, odolávají více běžným nemocem a co více, omezí se výskyt civilizačních chorob jako jsou cukrovka, infarkt, mozková mrtvice, roztroušená skleróza, Alzheimerova choroba, metabolický syndrom, rakovina apod.

výživový poradce