NEJLEPŠÍ PROTEINY 

eBook pro Vás

Co se v eBooku dozvíte

Výběr nejkvalitnějších proteinů

Přehled nejkvalitnějších proteinů na trhu v ČR a SR byl připraven ve spolupráci s předními odborníky na sportovní výživu a sportovní suplementy. Výběr byl udělán dle nejnovějších poznatků z tohoto oboru.

Hubnutí, Vitalita, Nabírání

Proteiny vhodné pro hubnutí, podporu vitality, nabírání svalové hmoty, vylepšení jídelníčku.

Proteiny živočišné a rostlinné

eBook obsahuje přehled nejkvalitnějších živočišných a rostlinných proteinů.

Všežravci, Vegetariáni, RAW strava

V eBooku naleznete přehled proteinů pro všechny výživové směry.

Obsahuje 48 stran

Na 30 stránkách se snadno a rychle vše dozvíte o kvalitních proteinech + BONUS navíc.

BONUS „podpora trávení“

Bonusem získáte základy ovlivňující správné trávení a i díky tomu docílíte efektivnější vstřebatelnosti proteinů.

PDF formát eBooku

EBook je ve formátu PDF, který je kompatibilní s chytrými telefony, tablety i PC. Šetříte životní prostředí, protože si eBook prohlédnete vždy i na mobilu.

Doživotní aktualizace

Objednáním eBooku získáváte doživotní aktualizace obsahu.

Dárek ZDARMA

Po omezenou dobu získáváte k eBooku dárek zdarma (jednoduché ověřené TIPY podporující hubnutí, vitalitu a také svalový růst).

Ukázka z eBooku

Jak poznat kvalitní protein

Obsah eBooku

 • 1

  Úvod aneb proč knihy začínají děkováním

 • 2

  Proteinový doplněk umí zázraky. Opravdu?

 • 3

  Zajímáte se o cíl, ale cestu nemáte rádi. Může to fungovat?

 • 4

  Základem životní vitality a energie (zdravého hubnutí nebo přibírání) je rovnováha 3 faktorů

 • 5

  Proč jsou příběhy nejdůležitější a jak ovlivňují životní cestu

 • 6

  Mentální postoj: „je to pro mě nezbytné!“

 • 7

  Tajemství „GIT“

 • 8

  Základy, o kterých se moc nepíše ani nemluví. Proč?

 • 9

  Pro koho je proteinový doplněk vhodný?

 • 10

  Jak přistupovat k problematice výběru vhodného proteinového doplňku?

  I1 ) Živočišné proteiny I2 ) Rostlinné proteiny
 • 11

  Jak suplementovat v „metabolickém okénku“ po cvičení

 • 12

  Proteinový koktejl na noc

 • 13

  Kde beru informace a od koho se učím

Co o eBooku říkají

Martin napsal dokonalý ebook, díky kterému jsem zjistil podle čeho vybrat ty nejkvalitnější proteiny u nás. Doporučuji všem, kteří se zajímají o kvalitní proteiny. Děkuji Martine

Jan Petr, 30 letIT Specialista

V posledních dvou letech jsem se začala zajímat o RAW stravu, Martin mi tímto výživovým směrem dělá průvodce a jeho kniha o proteinech mi velice pomohla s výběrem toho nejlepšího proteinu. Navíc jsem získala bonusem triky na zlepšení vstřebatelnosti nejen proteinů. Knihu doporučuji !

Jarka S.

Je mi 36 let a mám 6 letou dceru Elen. Martinova kniha mi pomohla při výběru vhodného proteinu na hubnutí pro mě a jako obohacení jídelníčku pro moji dceru. Martin není prodejce doplňků stravy, ale nezávislý odborník. Dále mě potěšilo, že není zaměřený pouze jedním směrem. Knihu bych doporučila nejen lidem, kteří chtějí hubnout, ale také všem co chtějí zlepšit stravování.

Lenka Černá

Martina Škábu jsem poznal na firemním dni zdraví v naší společnosti a zaujalo mě jeho nadšení, znalosti a jeho pohled na provázanost mezi pohybem, stravou a myslí. Jsem pracovně velmi vytížený a Martinův eBook mi poskytl kromě seznamu kvalitních proteinů i zajímavé tipy a rady, které mě pomohli být vitálnější během celého dne. Cením si toho, že učí snadné a fungující základy ověřené svými letitými zkušenostmi.

Ing. Lukáš VrbaŘeditel

Bála jsem se, že kniha nenaplní mé očekávání, avšak opak byl pravdou. Martin mě svým přístupem potěšil. Kniha je snadno čitelná a pochopí jí i naprostý laik.

Michaela Vobořilová

Jsem vegetariánka a 2x do týdne cvičím. Martina sleduji již několik let a cením si toho, že on jako bývalý silový sportovec propaguje nejen živočišné ale i rostlinné proteiny. Své know-how o proteinech a základech trávení předal do tak levné knihy.

Kateřina, 45 let

Kupte si tento eBook a ušetřete čas studováním trhu s proteiny.

Ing. Martin Škába

Ing. Martin Škába

Martin je výživový specialista a lektor. Již od roku 2002 se zabývá stravou a jejím vlivem na tělo. Stará se o individuální klientelu, přednáší na kurzech, dělá firemní workshopy a eventy v oblasti zdravého životního stylu, podpory pracovní výkonnosti a vitality.

Martin díky své dlouholeté léčbě a následného studia a praxe vytvořil svůj systém propojení západního a východního pohledu na oblast stravování pro oblast hubnutí, podpory vitality, sportovní výživy, výživy dětí a péče o tělo. Nejdříve si dlouhá léta léčil jen fyzické tělo, až po nějaké době se dostal k psychosomatice. Díky práci na svých emočních blokacích s terapeutem a zároveň s prací na svém fyzickém těle pomocí detoxikace, testování různých výživových směrů (od raw stravy, přes vegetariánství, jogínskou stravu až po paleo stravu) a vhodného pohybu se jeho tělo uzdravilo a dostalo do rovnováhy. Když Martin začal pracovat ve své poradně s klienty, začal toto propojení postupně mezi klienty hlásat a ukazovat jim cestu.

Produkt vyprodán. Zkuste to později nebo využijte kontaktu níže.

Potřebujete s něčím poradit?  info@skaba.cz nebo tel.: +420 724 332 548