Kurzy zdravé výživy aneb co mi změnilo život

Víte, co mi změnilo život?

Je to již 13 let, co jsem musel zanechat sportu na vrcholové úrovni. V mém případě se jednalo o naturální kulturistiku a silový trojboj. Bohužel mé tělo po 4 letech úporné fyzické dřiny a obrovské zátěže způsobené velkým přívalem různého jídla zkolabovalo. Od roku 2002 jsem začal navštěvovat kliniky, lékaře a prodělal jsem různé druhy léčby, která trvala mnoho let. Stálo mě to mnoho fyzických i psychických sil.

A proč vám to tady píšu?

Návštěva semináře Mgr. Martina Jelínka

Jak roky běžely a tělo se pomalu začalo fyzicky uzdravovat, seznámil jsem se na jednom semináři s výživovým specialistou Mgr. Martinem Jelínkem. Zaujal mě ihned. Nejen svými hlubokými znalostmi o výživě, ale také tím, jak srozumitelně uměl vysvětlovat problematiku výživy a jejího vlivu na vitalitu a zdraví. Také se mi líbilo propojení stravy a psychosomatiky, které velmi propaguje.

Martin Jelinek a Martin Skaba_newsletter

Dnes mohu říci, že setkání s ním mi změnilo život. On byl jedním z impulsů, proč se v současnosti věnuji výživě, detoxikaci a propagaci zdravého životního stylu.

Absolvování Kurzu Poradce pro výživu a suplementaci

Naskytla se mi možnost být mezi prvními žáky jeho kurzu Poradce pro výživu a suplementaci. Kurz byl koncipován od naprostých základů a velmi srozumitelně. Člověk mohl studovat v klidu doma s plným přístupem ke studijním materiálům a on-line poradně. Kurz byl velmi obsáhlý a skvěle rozfázovaný do 6 měsíců.

Podívejte na video “7 důvodů proč zvolit kurzy Martina Jelínka” 

Kurz není určen jen profesionálům, ale všem, kteří chtějí porozumět výživě

Kurz Poradce pro výživu a suplementaci je dnes koncipován pro všechny, kteří se chtějí o výživě dozvědět něco více. Budete hledat vzájemná propojení poznatků západní vědy a východních filozofií a hlavně se učit zábavnou formou.

Věřím, že Vám informace získané v kurzu změní život stejně jako mně.

Kurz Poradce pro výživu on-line

13,708 total views, 8 views today

Komentáře