Kdo je Ing. Martin Škába?

Martin je výživový specialista a lektor. Již od roku 2002  se zabývá stravou a jejím vlivem na tělo. Stará se o individuální klientelu, přednáší na kurzech, dělá firemní workshopy a eventy v oblasti zdravého životního stylu, podpory pracovní výkonnosti a vitality.

Martin díky své dlouholeté léčbě a následného studia a praxe vytvořil svůj systém propojení západního a východního pohledu na oblast stravování pro oblast hubnutí, podpory vitality, sportovní výživy, výživy dětí a péče o tělo. Nejdříve si dlouhá léta léčil jen fyzické tělo, až po nějaké době se dostal k psychosomatice. Díky práci na svých emočních blokacích s terapeutem a zároveň s prací na svém fyzickém těle pomocí detoxikace, testování různých výživových směrů (od raw stravy, přes vegetariánství, jogínskou stravu až po paleo stravu) a vhodného pohybu se jeho tělo uzdravilo a dostalo do rovnováhy. Když Martin začal pracovat ve své poradně s klienty, začal toto propojení postupně mezi klienty hlásat a ukazovat jim cestu.

Jeho osobní web je: www.skaba.cz

 

Kdo je Mgr. Hanka Ajasta ?

Hanka je terapeutka, kouč a odbornice na psychosomatiku. Své praxi se věnuje téměř dvacet let. Individuálně se stará o klienty, přednáší pro mnoho společností ( např. pro známé centrum MAITREA, apod.), vystupuje na festivalech. Její osobní webové stránky jsou www.ajasta.cz

Kdo je Tomáš Lukáš

Tomáš Lukáš je certifikovaný osobní trenér, který se zaměřuje na správné a zdravé cvičení. 

Pomáhá lidem s redukcí tělesné hmotnosti a tvarováním postavy.

S klienty konzultuje vzdáleně nebo osobně ve fitku či u nich doma.

Jeho osobní web je: www.tomaslukas.cz