Rozhodujete se zda si mě vybrat?

Vím, jak se cítíte, protože jsem si v minulosti prošel dlouholetým léčením na mnoha klinikách a roky jsem navštěvoval různé specialisty a odborníky. Každá návštěva mě stála mezi 500- 2000 Kč / hod. Mnohdy jsem se po první návštěvě cítil zmatený z přívalu tolika informací a postupů, co bych při léčbě doma sám dělat.

Doma jsem často zjistil, že něčemu nerozumím, takže jsem to potřeboval s někým probrat. Očekával jsem, že budu moci lékaři zavolat, nebo mu napsat mail. Často jsem potřeboval psychickou podporu, že léčbu zvládnu. Stačil by mně pouze telefonický kontakt.

Bohužel jsem zjistil, tento servis žádné kliniky neposkytovaly. Vždy mně bylo řečeno, abych opět přišel s dotazy na konzultaci. Ale ta byla opět pochopitelně placená. To bylo nejenom finančně dosti náročné, ale hlavně velmi neflexibilní a také časově náročné. Zjistil jsem, že tento přístup mne nevyhovoval a nepřinášel výsledky u mé léčby.

Když jsem vypracovával můj systém práce s klienty, řekl jsem si, že takto to ve své praxi dělat nechci. Naopak, chci nabídnout lidem také možnost kontaktu po telefonu, povzbuzovat a motivovat je, řešit situace ihned. Jedině takto se dojde k mnohem lepším výsledkům a klient je spokojen.

Změny v životě, ať se to týká hubnutí, léčby chorob nebo detoxikace se podaří většině lidem pouze za pomoci pravidelné komunikace, povzbuzování a řešení aktuálních situací s oborníkem.

Změna se do života začleňuje špatně, pokud je na ni sám. Ve dvou se to lépe táhne.

A o tom je můj systém práce s klienty. Zavolejte mně a naplánujeme schůzku.

Těším se na vás 🙂

3,918 total views, 2 views today

Komentáře