Více z rubriky: Detoxikace organismu

 • Voda, podpora detoxikace těla a vodní filtry
   

  Voda, podpora detoxikace těla a vodní filtry

  Dnešní doba je neustále zaplavována reklamou na konzumaci superpotravin a „dokonalých“ doplňků stravy, které vám mají zaručit vitalitu a zdraví. Ale mnoho lidí zapomíná na vodu. Voda byla, je a bude základem pro život. Voda more »

   
   
 • Detoxikace (očista) jater a žlučníku
   

  Detoxikace (očista) jater a žlučníku

  Játra jsou orgánem trávicího systému, orgánem látkové výměny a orgánem krevního oběhu. Játra se podílí na přeměně sacharidů, bílkovin, tuků, minerálů, hormonů a vitamínů.  Tento orgán přispívá k celkové homeostaze (rovnovážné prostředí) těla.  Játra zneškodní obrovské more »

   
   
 • Jarní detoxikace organismu
   

  Jarní detoxikace organismu

  Na začátek je vhodné si říci, proč je důležité své tělo čistit a co je to detoxikace. Detoxikace je souhrn postupů, jak naše tělo zbavit parazitů, virů, bakterií, plísní a toxických látek. Naši předci byli more »

   
   
 • Dlouhodobá detoxikace organismu
   

  Dlouhodobá detoxikace organismu

  Jakmile jsme vyčistili náš trávicí trakt a hlavně na jaře jsme bylinkami a změnou jídelníčku pomohli vyčistit naše tělo, můžeme se začít učit dlouhodobé praktiky detoxikace. Máme tady pro vás několik rad pro každý den: more »

   
   
 • Detoxikace organismu a bylinky
   

  Detoxikace organismu a bylinky

  Po nejdůležitější části detoxikace a tím je očista tlustého střeva, se můžeme směle podívat na další detoxikační postupy. Bude se to hlavně týkat užívání bylinek a léčivých rostlin. Na začátek bych chtěl upozornit, že kombinace more »

   
   
 • Detoxikace střev
   

  Detoxikace střev

  Příprava na detoxikaci Za prvé je potřeba připravit tělo na detoxikaci. Týden před začátkem detoxikace doporučuji vyloučit maso, mléčné výrobky, pšenici, sladkosti, uzeniny a polotovary. Konzumovat hlavně sojové výrobky (tofu, tempeh), žitné a ovesné obiloviny, more »

   
   
 • Proč tělo detoxikovat
   

  Proč tělo detoxikovat

    Krásný den dámy a pánové, dovolili bychom si vám představit velmi zajímavé, ale málo probírané téma z hlediska zdravého životního stylu. Tím je detoxikace. Než si vysvětlíme, co vše si máme pod tímto slovem představit, more »

   
   
 

Proč při hubnutí propojuji práci na těle a mysli

 

Reference aneb příběhy klientů

Příběhy klientů_skaba.cz

 

Mohu zhubnout, i když nemám své tělo rád?

 

Proč se terapeutka Mgr. Hanka Ajasta věnuje Emočnímu hubnutí aneb její příběh

 

Novinky emailem

Přihlaste se k odběru mého newsletteru!
* = vyžadované pole
 
skabovy-tycinky-final-small-320x100