Zdravé hubnutíCo si mám představit pod pojmem zdravé hubnutí?

O zdravém hubnutí mluvíme, pokud dochází k redukci podkožního i útrobního tuku a ne svalové hmoty. Tento faktor je velmi důležitý, aby v budoucnu nedocházelo k JO-JO efektu. Mým cílem je naučit vás, že hubnutí jde ruku v ruce se změnou vašeho životního stylu. Během naší spolupráce zjistíte, že zdravé hubnutí je jen o několika malých změnách ve vašem jídelníčku a životě. Je to opravdu velmi jednoduché a díky naší vzájemné spolupráci to bude i snadné.

 

Kdo využívá služeb výživového poradce?

A) Děti

B) Dospívající mládež

C) Ženy v období těhotenství

D) Ženy po porodu

E) Muži

F) Ženy a muži v seniorském věku

G) Vrcholoví sportovci

 

Chcete využít služeb výživového poradce?

V prvé řadě je potřeba si rozmyslet o jakou službu máte zájem. Měli byste znát svůj cíl, resp. důvod, proč chcete hubnout. Pak stačí buď zavolat nebo se objednat pomocí objednávkového formuláře na mých stránkách. Vyberete si konzultaci nebo vedení a koučink na více týdnů atd.

 

Co je nutné dodat za informace, pokud chcete pomoci s redukcí hmotnosti?

Vždy se zabývám pohledem na tělo jako celek. Od genetické predispozice vašich předků, přes trávicí a imunitní systém, až po současný zdravotní stav. I když chcete „pouze“ redukovat vaši tukovou tkáň, je potřeba k jídelníčku a ke změně životního stylu přistupovat s ohledem na váš zdravotní stav.

 

Vycházím z těchto informací:

A) Zdravotní testy a vyšetření

B) Vyplněný zdravotní dotazník

C) Váš současný jídelníček (alespoň za 7 dní)

 

Nevíte, zda jsou mé služby pro vás vhodné?

V dnešní době plné informací na internetu si každý může cokoliv najít. Otázkou je, zda se v tom normální člověk orientuje a zda to pak dovede aplikovat konkrétně pro svou individualitu. Proto tady existuje výživová a nutriční specializace, kde vám odborníci mohou pomoci.

 

Během roků mé činnosti jsem zjistil, že mnoho lidí potřebuje psychickou podporu během zdravého hubnutí a přechodu ke zdravému životnímu stylu. Takže má práce nespočívá pouze v měření tělesných parametrů, nastavování jídelníčků, cvičebních programů, návrhy relaxace a suplementace.

 

Má práce je hlavně o povzbuzování, motivování lidí a vymýšlení jak zdravé jídlo jednoduše a pravidelně začlenit do vašeho pracovního i osobního života. Možná znáte přísloví, že ve dvou se to lépe táhne. Já jsem tady pro Vás.

 

Jak se můžete dozvědět z mých článků a videí, jsem moc vděčný, že mohu svou profesi dělat. Sloužit a pomáhat lidem být zdravější jak po fyzické, tak psychické stránce je mé poslání. A věřím, že to na naší spolupráci sami poznáte.

 

výživový poradce